Ladda mobilen med Coca Cola

Aftonbladet
Läs även andra bloggares åsikter om coca cola, mobiler, nokia, ladda mobilen
Ha, ha !!!
Ja, oj vad med nya sätt det kommer att ladda mobilen !
Låter ju konstigt att ladda mobilen med cola haha. Ska bli intressant dock att se hur mobilen kommer att bli.
Klsddigt och jobbigt att ladda med cola. Skulle aldrig köpa en sån mobil.
Jag håller mig till vanliga mobiler :p
Det står i och för sig inte i artikeln att Nokia håller på att ta fram en sådan mobil. Det står att en kinesisk designar utformat den och att han utgått från en Nokia telefon.
Sen kanske du har information från andra källor som bekräftar att Nokia ska tillverka dessa telefoner. Det vet jag inget om, men det är inte vad artikeln i fråga säger.
Sen håller jag dock med om att det inte skulle funka i längden, det skulle bli ett jävla kladd.
Cheerio :)
Äsch! Va negativa ni är allihop!
Tänk vilken grym anledning att gå och köpa en cola mitt i veckan! Bara att skylla på att "oj då, nallen börjar visst tryta på krafterna. Bäst att fylla på med lite lärre" Sen har man ju inte mage att kasta bort det som blir över såklart!
Solklar idé
Random aftonbladetläsare: Om man läser artikeln så tolkar man den som så att Nokia håller på att att ta fram en sådan. Så här står det: "Kinesiske designern Daizi Zheng has skapat en modell för framtida mobiler från finska mobiljätten Nokia."
Bert bratwyrst: Fast jag tror nog att de flesta nog får dricka cola på veckorna också utan att måsta smyga med det.
superhäftigt!! :D
Undra hur dom kommer på allt ;)
Haha, men va? xD Herregud vad folk kommer på saker :o
fullkomligt meningslös idé, haha. coca cola skapade den säkert så folk ska köpa cola mer.